Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
800 SEK
LANNFJÄLL, Lennart (född 1933): "Vårvinter med strömstare", signerad och daterad Lennart Lannfjäll och daterad -96, 354/360, färglitografi, 30x21 cm
192429
2013-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här