Lennart Lannfjäll färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

LANNFJÄLL, Lennart (född 1933): "Vårvinter med strömstare", signerad och daterad Lennart Lannfjäll och daterad -96, 354/360, färglitografi, 30x21 cm

192429

2013-06-25