Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
TAVLOR, 5 st, bla Carl Olof Bartels (1869-1945): Motiv från Skeppsbron, Stockholm, signerad och daterad 1890, akvarell, 17x12,5 cm, samt 3 äldre gravyrer och 1 akvarell, varierande mått
192432
2013-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här