Tavlor 5 st bla Bartels

Tavlor 5 st bla Bartels
Tavlor 5 st bla Bartels
Tavlor 5 st bla Bartels
Tavlor 5 st bla Bartels

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

TAVLOR, 5 st, bla Carl Olof Bartels (1869-1945): Motiv från Skeppsbron, Stockholm, signerad och daterad 1890, akvarell, 17x12,5 cm, samt 3 äldre gravyrer och 1 akvarell, varierande mått

192432

2013-06-22