Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REGNIER-BARRAL, Florence (född 1946): Utan titel, signerad på baksidan, höjd 57, objekt, 102x18 cm
Proveniens: Galleri Ahlner
192455
2013-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här