Nicolas Lancret hans art 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

LANCRET, Nicoals, hans art, 1 par, 1800-tal, Pastorala landskap med figurstaffage,
olja på duk, vardera 23x31 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, retuscher

192471

2013-06-23