Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
LANCRET, Nicoals, hans art, 1 par, 1800-tal, Pastorala landskap med figurstaffage,
olja på duk, vardera 23x31 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, retuscher
192471
2013-06-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner