Leksaksbåt

Leksaksbåt
Leksaksbåt
Leksaksbåt
Leksaksbåt
Leksaksbåt
Leksaksbåt
Leksaksbåt
Leksaksbåt
Leksaksbåt
Leksaksbåt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LEKSAKSBÅT, 1900-talets början, bemålad plåt, liggande spriteldad ångpanna, friliggande cylinder, märkt " Carl XV", längd 59 cm

Ommålad, delar saknas, funktion ej testad, skador

192487

2013-06-22