Skåp 1900-talets början

Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början
Skåp 1900-talets början

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, intarsia, höjd 173, 76x40 cm

Smärre fanérskador

192501

2013-06-22