Skåp renässansstil

Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil
Skåp renässansstil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP på benställning, renässansstil, 1900-tal, betsad ek, skuren dekor, låda under skåpsdel, höjd 167, 107x50 cm

Skador, repor

192502

2013-06-22