Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP på benställning, renässansstil, 1900-tal, betsad ek, skuren dekor, låda under skåpsdel, höjd 167, 107x50 cm
Skador, repor
192502
2013-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här