Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): "Landskap" ristad signatur med dedikation, signerad och daterad Lindorm. L -49, olja på pannå, 27x35 cm
192511
2013-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här