Lindorm Liljefors olja på pannå

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): "Landskap" ristad signatur med dedikation, signerad och daterad Lindorm. L -49, olja på pannå, 27x35 cm

192511

2013-06-22