Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOMTESERVISDELAR, Rörstrand, 1900-talets början, flintgods, grötskål med lock märkt Wallander, ljusstake/skål, socker samt kanelskål, skål, höjd 10-15 cm
Krackelyr, nagg
192532
2013-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här