Servisdelar Rörstrand bl a Alf Wallander

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOMTESERVISDELAR, Rörstrand, 1900-talets början, flintgods, grötskål med lock märkt Wallander, ljusstake/skål, socker samt kanelskål, skål, höjd 10-15 cm

Krackelyr, nagg

192532

2013-06-22