Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PUNSCHKOPPAR, 14 st., BÄGARE, 15 st., silver, total vikt ca 940 g
Gravyrer, slitage, bucklor
192539
2013-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här