Punschkoppar samt bägare i silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PUNSCHKOPPAR, 14 st., BÄGARE, 15 st., silver, total vikt ca 940 g

Gravyrer, slitage, bucklor

192539

2013-06-22