Bägare samt fat i silver
Valmis
2013-06-22
192543
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 3 500 SEK |
BÄGARE, 11 st., FAT, 6 st., silver, en bägare på träsockel, total vikt ca 1170 g
Emblem, gravyrer. repor, bucklor