Kabinettskåp barockstil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KABINETTSSKÅP, barockstil, 1800-talets första hälft, fanérat i bl a mahogny, på senare benställning, inredd med lådor och bakomvarande lönnfack, höjd 110, 77x36 cm, nycklar finns
Renoverat och kompletterat, skador
192553
2013-06-22