Kabinettskåp barockstil

Kabinettskåp barockstil
Kabinettskåp barockstil
Kabinettskåp barockstil
Kabinettskåp barockstil
Kabinettskåp barockstil
Kabinettskåp barockstil
Kabinettskåp barockstil
Kabinettskåp barockstil
Kabinettskåp barockstil
Kabinettskåp barockstil

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

KABINETTSSKÅP, barockstil, 1800-talets första hälft, fanérat i bl a mahogny, på senare benställning, inredd med lådor och bakomvarande lönnfack, höjd 110, 77x36 cm, nycklar finns

Zustandsbeschreibung

Renoverat och kompletterat, skador

192553

2013-06-22