Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, fothylsor och lister i mässing, 77, 58x41, nyckel finns
Skador, lös skiva
192561
2013-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här