Herrfickur 14 k guld

Herrfickur 14 k guld
Herrfickur 14 k guld

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERRFICKUR, 14 k guld, "chronometre Victorie", 1900-tal, savonettboett, ankargång, emaljtavla, breguet spiral, diameter ca 52 mm

Spricka i tavlan, boett med bucklor

192568

2013-06-22