Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): Ateljé med havsutsikt, signerad M Pyk, ea 20/20, färglitografi, 55x39 cm, oramad
Hanteringsveck i ena hörnet
192573
2013-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här