Anna Palm akvarell

Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PALM, Anna (1859-1924): Stockholmsvy över Strandvägen och Hedvig Eleonoras kyrka, signerad Anna Palm, akvarell på papper, 5x16 cm

192577

2013-06-22