Endre Nemes tempera på duk
Valmis
2013-06-23
192580
| Korkein tarjous | 14 000 SEK |
| Arviointi | 18 000 SEK |
NEMES, Endre (1909-1985): Komposition, signerad och daterad 1953, tempera på duk, 155x80 cm
Färgbortfall