Endre Nemes tempera på duk

Endre Nemes tempera på duk
Endre Nemes tempera på duk
Endre Nemes tempera på duk
Endre Nemes tempera på duk

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

NEMES, Endre (1909-1985): Komposition, signerad och daterad 1953, tempera på duk, 155x80 cm

Färgbortfall

192580

2013-06-23