Lennart Olausson oljemålning

Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OLAUSSON, Lennart (född 1944): Motiv från London, signerad och daterad Lennart Olausson 86, oljemålning, 94x114 cm

192627

2013-06-23