Arvid Andersson olja

Arvid Andersson olja
Arvid Andersson olja
Arvid Andersson olja
Arvid Andersson olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDERSSON, Arvid (född 1934): Älgar, signerad Arvid Andersson, olja på duk, 81x100 cm

192632

2013-06-23