Motivfönster
2013-06-23
192635
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MOTIVFÖNSTER, 3 st, 1900-talets första hälft, blyinfattad glas
Skador, lösa delar medföljer