Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1930-tal, fasettslipat glas, total höjd 107x53 cm, baksida märk C.J Ericsson & Co
Skador
192642
2013-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här