Spegel 1940-tal

Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1940-tal, fasettslipat glas, total höjd 103x48 cm, baksida märk W Lundell spegelaffär

Skador

192643

2013-06-23