Nattduksbord 1960-tal

Nattduksbord 1960-tal
Nattduksbord 1960-tal
Nattduksbord 1960-tal
Nattduksbord 1960-tal
Nattduksbord 1960-tal
Nattduksbord 1960-tal
Nattduksbord 1960-tal
Nattduksbord 1960-tal

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1950/60-tal, teak, höjd 51, 43x32 cm

Smärre ytskador

192650

2013-06-23