Figuringrupp

Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp
Figuringrupp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURINGRUPP, porslin, troligen Tyskland, 1900-tal, kvinna i vagn dragen av hästar, längd 46 cm

Piska saknas, smärre nagg.

192653

2013-06-23