Serveringsvagn
2013-06-25
192657
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i förgylld metall, höjd 76, längd 61 cm