Hatthylla

Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HATTHYLLA, 1960-tal, stomme och hyllplan i mässing, ramar i teak, höjd 32, längd 110x31 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

192669

Päivämäärä:

2013-06-23