Hatthylla
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HATTHYLLA, 1960-tal, stomme och hyllplan i mässing, ramar i teak, höjd 32, längd 110x31 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
192669
Päivämäärä:
2013-06-23