Hatthylla
Vollendet
2013-06-23
192670
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
HATTHYLLA, 1960-tal, stomme och hyllplan i mässing, ramar i teak, höjd 32, längd 110x31 cm
Bruksslitage