Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HATTHYLLA, 1960-tal, stomme och hyllplan i mässing, ramar i teak, höjd 32, längd 110x31 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
192670
2013-06-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner