Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): "Petri förnekar", signerad Einar Forseth, a tergo daterad 1956, blandteknik på papper, uppklistrad, 56x40 cm
Ytskador
192681
2013-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här