M Pyk teckningar
2013-06-23
192692
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): (2) Fasader samt Figurkomposition, signerade och daterade M Pyk -65 -68, kolteckning samt tusch, 65x51 resp 26x33 cm, oramad
Hål efter häftstift