Harpa Arnadottir målning
2013-06-24
192704
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARNADOTTIR, Harpa (Island, född 1965): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Harpa Arnadottir 2008, blandteknik på duk, 40,5x40 cm