Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ARNADOTTIR, Harpa (Island, född 1965): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Harpa Arnadottir 2008, blandteknik på duk, 40,5x40 cm
Zustandsbeschreibung
192704
2013-06-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner