Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Absolut Citron, signerad, EA, 82x61 cm, oramad

Smärre kantveck

192705

2013-06-24