Tommy Östmar oljemålning

Tommy Östmar oljemålning
Tommy Östmar oljemålning
Tommy Östmar oljemålning
Tommy Östmar oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖSTMAR, Tommy (1934-2007): Hokusai, signerad Tommy Östmar, olja på duk, 34x26 cm

192710

2013-06-24