Sven x:et Erixon färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIXON, Sven x:et (1899-1970): "Fest i Tumba I", signerad Sven Erixon, 242/360, färglitografi, 33,5x41 cm

Något gulnad

192725

2013-06-24