Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KARMSTOL, gustavianskt stockholmsarbete, 1700-tal, skuren dekor, bemålad
Smärre skador
192741
2013-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här