Anders Holm oljemålning

Anders Holm oljemålning
Anders Holm oljemålning
Anders Holm oljemålning
Anders Holm oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLM, Anders (1751-1824): Pastoralt landskap med figurscen, signerad och daterad A.H. 1815, olja på duk, 52x70 cm

Krackelerad

192743

2013-06-28