Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSPENDYL, Louis XVI, omkring 1800, brännförgylld brons, marmor, urtavla märkt Maniére hger du roi Versailles, emaljtavla, höjd 54 cm, nyckel och pendel finns
Urtavla med emaljskador
192754
2013-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här