Elsa Celsing oljemålning
Valmis
2013-06-24
192756
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
BACKLUND CELSING Elsa (1880-1974): Landskap, signerad E. Celsing, olja på duk uppfordrad på pannå, 63x128 cm
Dukveck/skada