Figuriner bl a Höchst

Figuriner bl a Höchst
Figuriner bl a Höchst
Figuriner bl a Höchst
Figuriner bl a Höchst
Figuriner bl a Höchst
Figuriner bl a Höchst
Figuriner bl a Höchst
Figuriner bl a Höchst
Figuriner bl a Höchst
Figuriner bl a Höchst

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURINER, 4 st, porslin, 1800-tal eller äldre, varav en Höchst, varav en bär meissenliknande märke, polykromt bemålade, höjd 13-16 cm

Skador, lagningar

192766

2013-06-24