Fat skål Tenn

Fat skål Tenn
Fat skål Tenn
Fat skål Tenn
Fat skål Tenn
Fat skål Tenn
Fat skål Tenn

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, SKÅL, tenn, 17/1800-tal, varav ett Örebro, otydliga stämplar, diameter 33 resp 35 cm

Slitage

192777

2013-06-24