Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WIDERBERG, Arvid (1904-1998): "Pariskvarter, vid Saint-Louis", monogramsignerad och daterad AW, olja på duk, 46x61 cm
UTSTÄLLD: Gummesons Konstgalleri
192803
2013-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här