Arvid Widerberg olja

Arvid Widerberg olja
Arvid Widerberg olja
Arvid Widerberg olja
Arvid Widerberg olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIDERBERG, Arvid (1904-1998): "Pariskvarter, vid Saint-Louis", monogramsignerad och daterad AW, olja på duk, 46x61 cm
UTSTÄLLD: Gummesons Konstgalleri

192803

2013-06-26