Peter Frie oljemålning

Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

FRIE, Peter (född 1947): "Landskap", signerad på baksidan av målningen Frie, olja på duk på pannå, 63,5x93 cm
PROVENIENS: Galleri Lars Bohman, Stockholm 1994-95

192832

2013-06-25