Hilda Heyman akvarell oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEYMAN, Hilda (1872-1955): Kvinna och pojke, 2 st, signerad Hilda Heyman, olja på pannå, akvarell, 34x26, 40x31 cm

192836

2013-06-25