Skrivbord 1800-tal

Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, omkring 1900, valnöt, med låsbara hurtsar, höjd 70, 139x78 cm

Ytskador

192839

2013-06-25