Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal): Porträtt, signerad och daterad Ludvig Lunde, Glasgow -86, olja på duk, 31x25,5 cm
Smärre krackelringar, tryckmärke efter spännram
192844
2013-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här