Oidentifierad konstnär 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal): Porträtt, signerad och daterad Ludvig Lunde, Glasgow -86, olja på duk, 31x25,5 cm

Smärre krackelringar, tryckmärke efter spännram

192844

2013-06-25