Golvur i ek

Golvur i ek
Golvur i ek
Golvur i ek
Golvur i ek

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, 1900-talets början, ek, höjd 207 cm, 2 lod medföljer

Lösa visare, 2 lod medföljer, skador

192847

2013-06-25